Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Dr. Patrick O'Connor Nvtelen1msolata
STAFF

Dr. Patrick O'Connor Catsuh
Dr. Patrick O'Connor S
Dr. Patrick O'Connor S
moon cycle
Dr. Patrick O'Connor S
Dr. Patrick O'Connor S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Artemis Entreri
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Kevin Hawk
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Cole Larson
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Selene
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Aaron Hansen
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Alan McField
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Katja Thomas
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 
Grace Fairfield
Dr. Patrick O'Connor Vote_lcapDr. Patrick O'Connor Voting_barDr. Patrick O'Connor Vote_rcap 

 

 Dr. Patrick O'Connor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dr. Patrick O'Connor
Ember
Ember
Dr. Patrick O'Connor


Hozzászólások száma : 10

Dr. Patrick O'Connor Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Patrick O'Connor   Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 12:15 am

DR. PATRICK JOHNATHAN O'CONNOR
- HÁBORÚZNI A BÉKÉÉRT OLYAN, MINT SZERETKEZNI A SZÜZESSÉGÉRT. -

Dr. Patrick O'Connor 01SliderGQ_www.kepfeltoltes.hu_
A határozott, kíváncsi szellemű mindig vidám orvos. Célja, hogy találjon valamit, ami végleg kiirthatja a vámpír és a vérfarkas fajt, ugyanis teljes szívéből gyűlöli őket. Könnyen barátkozik, érdeklődik a tudományok és a politika iránt.
33 ÉVES - EMBER - ANGLIÁBÓL ÉRKEZETT NEM RÉG AMERIKÁBA


----- FRIENDS -----


Grace Fairfield - The Human
Dr. Patrick O'Connor 11323444 Dr. Patrick O'Connor 11323444 Dr. Patrick O'Connor 11323444
Az első ismerősöm a városban.
Egy ártalmatlan telefonhívás közben szólított meg és kért egy szál cigarettát. Sajna, nem tudtam ilyesmivel szolgálni, ugyanis nem dohányzom, de ezt követően egy kellemes beszélgetésbe elegyedtünk és azt hiszem, eléggé megkedveltem.

----- LOVERS -----




----- ENEMIES -----


Kevin Hawk - The Hybrid
Dr. Patrick O'Connor Dwayne-The-Rock-Johnson-as-Luke-Hobbs-in-Fast-Five_www.kepfeltoltes.hu_ Dr. Patrick O'Connor Dwayne-The-Rock-Johnson-as-Luke-Hobbs-in-Fast-Five_www.kepfeltoltes.hu_ Dr. Patrick O'Connor Dwayne-The-Rock-Johnson-as-Luke-Hobbs-in-Fast-Five_www.kepfeltoltes.hu_
A rendőrségen ismertem meg.
Nem szimpatizál velem, mert el akarom pusztítani a vámpírokat, vérfarkasokat és hibrideket.



----- FAMILY -----




----- OTHERS -----


A hozzászólást Dr. Patrick O'Connor összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 17, 2012 6:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Grace Fairfield
Ember
Ember
Grace Fairfield


Hozzászólások száma : 5

Dr. Patrick O'Connor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Patrick O'Connor   Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 3:54 am

Heló, doktor úr!
Elférek esetleg valamelyik csoportban? : ) Nekem teljesen mindegy lenne melyik, magára bízom ^^
Vissza az elejére Go down
Dr. Patrick O'Connor
Ember
Ember
Dr. Patrick O'Connor


Hozzászólások száma : 10

Dr. Patrick O'Connor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Patrick O'Connor   Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 6:10 am

Kedves Grace!
Hát persze, emlékszem is rád! Veled találkoztam először, mikor Amerikába érkeztem. Cigarettát kértél, de sajna, nem volt nálam, ugyanis nem dohányzom. Elláttalak pár hasznos tanáccsal, köztük azzal, hogy szerintem le kellene szoknod a cigizésről, de gondolom feleslegesen jártattam a számat. Jól elbeszélgettünk és remélem összefutunk még valamikor... Minden esetre szívesen tudlak a barátaim közt.
Vissza az elejére Go down
Selene
Vámpír 2. szint
Vámpír 2. szint
Selene


Hozzászólások száma : 23

Character sheet
TP:
Dr. Patrick O'Connor Left_bar_bleue250/5000Dr. Patrick O'Connor Empty_bar_bleue  (250/5000)

Dr. Patrick O'Connor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Patrick O'Connor   Dr. Patrick O'Connor Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 10:32 am

Esetleg én is bekerülhetek valahova?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dr. Patrick O'Connor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Patrick O'Connor   Dr. Patrick O'Connor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dr. Patrick O'Connor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Patrick Johnathan O'Connor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Játékon kívül :: Kapcsolatok-
Ugrás: