Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Aurea Jannelyn Jamison Nvtelen1msolata
STAFF

Aurea Jannelyn Jamison Catsuh
Aurea Jannelyn Jamison S
Aurea Jannelyn Jamison S
moon cycle
Aurea Jannelyn Jamison S
Aurea Jannelyn Jamison S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Artemis Entreri
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Kevin Hawk
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Cole Larson
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Selene
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Aaron Hansen
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Alan McField
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Katja Thomas
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 
Grace Fairfield
Aurea Jannelyn Jamison Vote_lcapAurea Jannelyn Jamison Voting_barAurea Jannelyn Jamison Vote_rcap 

 

 Aurea Jannelyn Jamison

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aurea Jamison
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Aurea Jamison


Hozzászólások száma : 5

Character sheet
TP:
Aurea Jannelyn Jamison Left_bar_bleue500/5000Aurea Jannelyn Jamison Empty_bar_bleue  (500/5000)

Aurea Jannelyn Jamison Empty
TémanyitásTárgy: Aurea Jannelyn Jamison   Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 12:00 pm

Aurea Jannelyn Jamison Freeoliviawildewallpape

~ • • • ~

;; Aurea Jannelyn Jamison ;;

~ I may not look dangerous, but hey! Think again. I mean, if you live long enough. ~

Karakter teljes neve: Aurea Jannelyn Jamison
Kor: 257, de már 232 éve 25-nek tűnök
Faj: Vámpír
Titulus: halálosztó
Szint: 3
Egyéb megjegyzések: Csak egy. Ne kérdezz ennyit. Káros az egészségre.

~ • • • ~

Kinézet:
Alig 167 centire nőttem ki a földből, és vékony, törékeny alkatom, na meg az ártatlan arcom együtt azt a benyomást kelthetik benned, hogy ártalmatlan vagyok. Nagyobbat nem is tévedhetnél. Hosszú, barna hajam van, amit többnyire kiengedve hordok, kivéve, ha dolgozom. Szemeim kéken világítanak, ajkaim teltek, barack színűek. Apró szemfogacskáim nem túl feltűnőek, így kitűnően el tudok vegyülni az emberek között. Persze csak éjjel. Az öltözködésemről néhány szót: A fajtám körében túlságosan is elterjedt bőr és latex szereléseket messziről kerülöm. Nem azoktól leszek veszélyes, vagy jó harcos. A kedvenc Vivienne Westwood miniruhámban is ugyanolyan halálos vagyok, mint egy bőr overallban. A különbség csak annyi, hogy a miniben szexibb vagyok.

Jellem:
Alapvetően nem vagyok valami kedves ember. Vicces viszont igen. Szeretek másokon élcelődni, és idegesíteni a körülöttem lévőket. Persze, ez mind csak azokra vonatkozik, akikkel képes vagyok elbánni, ha esetleg a sértődés valami tettlegessé fajulna. Nincs sok olyan lény , akitől tartanék, bár nem vagyok vakmerő, sem nagyotmondó. Ismerem a saját képességeimet. Szeretem az életem, és élvezem, amennyire csak lehetséges. A szabályokra magasról teszek, de ezt is csak okosan csinálom. Utálom, ha parancsolgatnak nekem, de elviselem, ha van értelme. Rendkívül nehezen lehet kihozni a béketűrésből, a sértések, kritikák, és hasonlók leperegnek rólam. Nagyon kevés olyan lény jár ezen a földön, aki kiérdemelte a tiszteletemet, velük szemben mindig korrekt és őszinte vagyok. Remekül megy a színlelés, és nagyon jól játszom a hétköznapi embert, mivel ez nagyban segíti a munkámat.


~ • • • ~

Előtörténet vagy Darabka:
1755-ben születtem, Angliában egy tehetős család első és egyetlen gyermekeként. Sajnos ez még nem jelentette azt, hogy az életem fenékig tejfel volt. 19 évesen férjhez adtak egy nálam 30 évvel idősebb férfihez, és attól kezdve csak az ágyas és a kirakatfeleség szerepe jutott nekem. Nem bírtam sokáig, természetesen. Egy éjszaka, mikor Fredric részegen, bor - és dohányszagúan az ágyamba mászott, és megpróbált a lábaim közé férkőzni, betelt a pohár. A helyzet sokkal jobban eldurvult, mint szerettem volna, és mire észbe kaptam, a férjem holtan feküdt a szobám padlóján. Nem akartam megölni, de egyáltalán nem bántam meg, amit tettem. Tudtam, hogy ez nem olyasmi, amit megúszhatok, hiszen ő semmi törvénytelent nem tett. Összepakoltam néhány ruhámat, meg az összes pénzt, amit otthon találtam, és elmenekültem otthonról. Egyedül azonban nem volt olyan egyszerű az élet, mint azt képzeltem, és a pénzem nagyon hamar elfogyott. Dolgozni természetesen nem volt kedvem, azt sem tudtam, mi fán terem a munka, így aztán hamarosan egy olcsó, belvárosi kis lakásban találtam magam, egy rémes környéken. Itt találkoztam a térítőmmel is, akivel az átváltozásom után néhány szenvedélyes évet töltöttünk együtt. A férfi a londoni klán feje volt, így én kivételezett pozícióban voltam. Mást sem tettem, csak élveztem az életet. Méregdrága ruhákat, ékszereket vásároltam, mindent, amit csak a szemem megkívánt. A szép cipők iránti rajongásom ekkor teljesedett ki. Annyi ruhám és cipőm volt, hogy már nem is tudtam számon tartani. Mindaddig ilyen jó világom volt, míg egy puccsban el nem veszítettem azt, aki mindezt garantálta nekem. Fiatal, tapasztalatlan vámpír lévén nem tehettem mást, maradtam, és fejet hajtottam az új vezérnek, Nathanielnek. Az ő vezetése alatt neveltek belőlem harcost, mivel a halálosztóból sosem volt elég. Eleinte sokat fanyalogtam, de aztán élvezni kezdtem a dolgot. A legjobban a kardokba szerettem bele, és minden túlzás nélkül állíthatom, hogy mára kiemelkedő kardforgató lettem. Tudom, ma már minden a lőfegyverekről szól, és azt hinnéd, elavult tudással rendelkezem. De minden pisztolyból kifogy egyszer a lőszer. A kardom egy, a 18. században, Oroszországban kovácsolt Shashka, ami leginkább egy rövid európai szablyához hasonlít. Jól beválik szúró és vágószerszámnak is. Nélküle sosem indulok vadászni. Persze a modern fegyvereket is kedvelem, és remekül célzok. Jelenleg New Yorkban élek, és egy kisebb klán alkalmazásában állok. Nem tartozom a családjukhoz, kizárólag a pénzért, és persze az élvezet miatt irtom a bundásokat. A kapcsolataim valahogy sosem jutnak el arra a szintre, amit már tartósnak lehetne nevezni. Nem, mintha ezen keseregnék. Mindig megkapom, amit és akit akarok, mindegy, milyen út vezet odáig. Most is egy elég bonyolult ügy kellős közepén csücsülök, és nem tudom, mi fog kisülni az Arttal folytatott se veled – se nélküled kapcsolatból. Van valamiféle elemi vonzódás közöttünk, amit az ösztönös versengés még pikánsabbá tesz. Mindketten egyetértünk abban, hogy nem szerelemről van szó, csupán kellemes időtöltésről és arról, hogy remekül passzolunk a megfelelő pontokon.
Mondanám, hogy rossz egyedül, család, térítő, mentor és szerelem nélkül, de nem lenne igaz. Örömömet lelem a függetlenségben. És persze elveszem és kiélvezem, ami egy vámpírnak jár. De emellett az is boldoggá tesz, ha ember módjára szórakozom, azaz élvezem a fogyasztói társadalomban élés minden előnyét. Kell ennél több?

Aurea Jannelyn Jamison Shashkagurda

Shashka
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Aurea Jannelyn Jamison Left_bar_bleue500/5000Aurea Jannelyn Jamison Empty_bar_bleue  (500/5000)

Aurea Jannelyn Jamison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurea Jannelyn Jamison   Aurea Jannelyn Jamison Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 12:05 pm

Kedves Aurea, ezen azt hiszem nincs mit ragozni!

Aurea Jannelyn Jamison Underwordelfogads
Vissza az elejére Go down
 
Aurea Jannelyn Jamison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurea Jamison lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Ez vagyok én :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: