Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Central Park Nvtelen1msolata
STAFF

Central Park Catsuh
Central Park S
Central Park S
moon cycle
Central Park S
Central Park S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Central Park Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Central Park Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Central Park Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Central Park Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Central Park Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Central Park Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Central Park Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Central Park Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Central Park Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Artemis Entreri
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Kevin Hawk
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Cole Larson
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Selene
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Aaron Hansen
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Alan McField
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Katja Thomas
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 
Grace Fairfield
Central Park Vote_lcapCentral Park Voting_barCentral Park Vote_rcap 

 

 Central Park

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Central Park   Central Park Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 9:50 am

Egy újabb ügy lezárva. A Central Park egyre kedveltebb hely lett a fajok között, és egyre több ember esik áldozatul. Ha ez így megy tovább a rendőrség kevés lesz ehhez. Ezt a halált most kivételesen a Central Parki állatkert egyik elszabadult oroszlánjára húzták rá, holott egyébként az oroszlán olyan ártatlan ebben a dologban, mint az a szúnyog, akit az imént csaptam le. Egyelőre még rejtőzködöm, de ki tudja meddig leszek képes álcázni azt, ami valójában vagyok. Le sem kell guggolnom a testhez - már ami megmaradt belőle - egyből látom, hogy a tettes egy lycan. Az eset miatt mégis egy oroszlánt altatnak majd el. Na mindegy, az akta lezárva, a holtesttet pedig elégetik. Ez a hivatalos eljárás, főleg mióta emberek egy csoportja megtudta az igazságot és önkényes módon beszállt a háborúba. Így mostmár három fronton zajlik a harc, ami senkinek sem kedvez, de legjobban mi szívjuk meg. Mindegy. Mikor távozom a helíszínről az elkerített résznél kifele menet is meg kell mutatni az igazolványt, ami nekem a nyakamban lóg. Lassan elhagyom a helyszínt. A testen a harapások nem erőteljesek, inkább mintha marcangolták volna. A lycan-ok nagy része a csatornákban és használaton kívüli metróhálózatokban talált menedéket, így a legegyszerűbb lesz őket ott keresni. Le kell számolni velük annak érdekében, hogy ne legyen túl feltűnő a sok hasonló sebbel rendelkező hulla a közeljövőben, ám rossz érzésem támad, de hogy miért, azt nem tudom pontosan. Egy felügyelő lép oda hozzám, aki ismeri a természetfelettit, de nem tudja rólam, hogy én is közéjük tartozom.
- Maga nem hiszi el ugye, hogy oroszlán tette? - kérdezte. Látásból ismertem, és ez épp elég volt ahhoz, hogy tudjam, ő az a tipikus levakarhatatlan munkaerő, aki minden dologba beleüti az orrát.
- De igen. A fognyomokból azonosították az elkövetőt. És ha megbocsát, most mennék, mert ha maradok kidobom a taccsot. - az évek alatt tökélyre fejlesztettem a színészi képességeim, de ezt meg is követelte a világ, de legfőképp a mai helyzet. Első ránézésre sikerült megtévesztenem, de még mindig a nyomomban loholt.
- Egy lycan tette. Egy oroszlán nem hagy ekkora mocskot, ez biztos. A lányomat is egy lycan intézte el. - nem sajnáltam meg. Ilyen elmélettel én nem állnék elő, mert nincs rá bizonyítéka.
- Nem hiszem. Bizonyítsa be, és akkor maga mellé állok. De mostmár mennem kell, késésben vagyok, és a nők nem szeretik, ha megváratják őket. - mondtam, majd faképnél hagytam. A rossz érzésem egyre fokozódott. Valami gigszer üt majd be.


A hozzászólást Kevin Hawk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 14, 2012 6:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 7:43 am

[Kevin, Grace]

Lassú, kimért léptekkel egy árnyék suhan el a park mellett, de megáll mikor észreveszi a terepet, és hogy nagy a nyüzsgés. Hallott a támadásról természetesen, de mivel nem a vámpírok, nem az ő népe tette, nem igen szentelt neki sok figyelmet, csupán magában fortyogott enyhén.
~Ostoba farkasok, nem igaz hogy nem képesek megérteni hogy ezzel csak még jobban ártanak ennek a kis háborúnak~
Végül úgy dönt, átvág a parkon, és az árnyékos, kevésbé szem előtt lévő részeken halad, nem akar bonyodalmat, nem akar semmit, csak békességet és nyugalmat, meg egy kellemes munka sem jönne rosszul. Mivel elég ismert személy a népe nem áll az útjába hacsak nem muszáj, a vámpír családok nagyon szeretnék ha végre elkötelezné magát, de Artemis erre nem hajlandó. Ha felbérelik, addig megy, ameddig kell, és teljesíti a megbízást, de ennyi. Személyes játékot is ritkán játszik. Eddig mindössze kétszer kapott halálos ítéletet, amit nem tudtak leverni rajta...
- Ostoba farkas had... - morran fel megvetően.
Vissza az elejére Go down
Selene
Vámpír 2. szint
Vámpír 2. szint
Selene


Hozzászólások száma : 23

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue250/5000Central Park Empty_bar_bleue  (250/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 8:31 am

A Central Park-ban sétálok. Kellemes érzéssel tölt el, hogy itt lehetek. Kivételesen egy teljesen átlagos ruhát vettem fel most, semmi fekete, csak barna. Leengedtem a hajamat, amely lágyan omlott le a vállamra. Csak megyek, csak megyek. Senkire nem nézek, csak haladok előre. Az emberek itt nem tömörültnek össze úgy, mint egy bevásárlóközpontban. Utálok olyan helyekre járni. De itt, nincs ilyen veszély. Hatalmas tér, rengeteg fával és árnyékkal, ahol jól el lehet rejtőzni és nem keltek senkinek sem feltűnést. Lelassítok a tempómon, mivel feltűnt, hogy akaratlanul is, de felgyorsítottam a lépteimet. Magamban felsóhajtok és legszívesebben elrohannék innen. De ha nem itt, akkor valahol máshol szomorkodom. Heh, szomorkodom. Na jó, ez azért egy kicsit erős túlzás, de hát végtére is, ami igaz az igaz. Soha életemben nem volt még ilyen szomorú időszak, mint most, de ennek is eljött az ideje. Szóval, a fák közelében sétálok. Hirtelen megérzem, hogy valaki elsétál mellettem és akaratlanul is felé fordulok. Egy magas férfi van ott, ahova tekintek. Elnézést, kettő magas férfi. Pár szót váltanak, majd az egyik odébb áll. Az apró kis jelenetet végignéztem, bár nem hallottam egy szót sem. Senki másnak nem tűnt fel csak nekem és nem véletlenül. Elég régóta élek ahhoz, hogy tudjam mikor van az orrom előtt vámpír. És határozottan vámpírt láttam. Elbambulhattam, mert már nem voltak ott ahol az imént. Sietve körülnézek, de nem látom meg egyiküket sem. Egy szellő lejt táncot a parkon én pedig még jobban nyújtogatom a nyakamat hátha legalább az egyiküket észreveszem. De nem, semmi. Hát ez remek. Tisztára olyan vagyok, mint egy kezdő. Elveszítem a megfigyelésem személyeit. Na tessék, király vagy Sel, igazán remek. Vámpírhoz méltóan viselkedsz. Így korholom magamat. Az egyik fa árnyékába megyek és megállok. Semmi szükségem nincs arra, hogy még jobban feldühítsem magamat. Így is elég bajom van, nem kell még ez a gyerekes dolog is. Mély levegőt veszek, majd ismét felöltöm az arcomra azt a magabiztos arckifejezést. Nekidőlök háttal a fának és a cipmőmet kezdem el vizsgálni. Majd abba is hagyom, hisz ez egy nagyon értelmetlen cselekvés. Felpillantok, majd szinte az ütő is megáll bennem.
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 6:47 am

Végre sikerült leráznom magamról azt az istenverte piócát. Amint befordulok egy sarkon meglátok két vámpírt. Igen, egyből felismerem őket, ez nem újdonság számomra, ám nem tudom mit keres itt egy halál osztó, meg úgy egy vámpír általában. Ha én észrevettem őket, akkor nagy valószínűséggel ők is felfigyeltek rám. Ami a testből megmaradt, már bezsákolták és felpakolták a mentőbe, és lassan a takarító brigád is végzett, így a Central park szépen lassan kezdte visszakapni régi fényét. Eltávolodtam a rendőrség és a mentők tömegétől és a Belvederenél megvártam a két váratlan vendégünket. Ki akartam deríteni, hogy mi járatban erre felé, és hogy ők is erre a gyilkosságra figyeltek-e fel. A kastély egyik falánál állok, remélve, hogy az egyikük arra téved. Amíg várok, addig a fegyverembe betöltöm a tárat, amiben az UV-s tölények vannak, majd amint valamelyik megjelenik, előlépek és rászegezem a fegyvert. Nem tudom mik a céljaik és jobb a biztonság.
- Mit kerestek itt?
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 6:57 am

Kevin,Selene, Grace

Nem sok mindenre figyel oda, de erre az estére, és erre a parkra most igen. Nincs egyedül, azt súgják az ösztönei, hogy legyen a szokásosnál is óvatosabb. Hangtalanul oson az árnyékban, és meglát egy ismerős vámpírt, az egyik fánál, aki egyenesen rá mered.
~Nyilván felismert, remek... egy halálosztó...~ morran fel magában, de aztán elfordul, és elindul át a parkon, ahol azonban más valaki keresztezi az útját. Farkas... nem, ez nem farkas, ez más...
~Hibrid...~
- A kérdés helyesen, ő mit keres, mert én csak átutazóban vagyok - feleli a férfi, és kilép az árnyékból, neki nincs dolga a másikkal, de ha rálő, határozottan a feje fog lehullani, még mielőtt a golyó becsapódna egy téves célba. Az a 200 év edzés kifejezetten jót tett a reflexeinek.
- A rendőrséggel vagy? Vagy mi ez az ellenségeskedés? - kérdezi, hiszen annak ellenére hogy egy kiégett gyilkos, nem öl poénból, és nem ellensége senkinek. Ameddig tud, pártatlan marad.
Vissza az elejére Go down
Selene
Vámpír 2. szint
Vámpír 2. szint
Selene


Hozzászólások száma : 23

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue250/5000Central Park Empty_bar_bleue  (250/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 7:44 am

Nah ez remek.
Gondolom magamban. Szépen felébredek a dermettségemből és magamra kényszerítem azt a keménységet, ami általában jellemez. Kilépek a fa árnyékából, majd lassan elindulok, arra amerre láttam elhaladni egy ismerős arcot. Egyátalán nem terveztem, hogy az ittlétem ilyen irányt vesz, de ha már megtörtént, akkor szépen belefolyom az eseményekbe. Közeledem az ismerős archoz, közeledem! Szerencsére nem kiabálom ki egyátalán, pedig legszívesebben azt tenném. Hatalmas meglepetésként ért, hogy pont itt találkozom egy vámpírral. De nem is, ez nem meglepetés, csupán véletlen. Nem is kellett volna idejönnöm. De nem érdekel, most már itt vagyok és kész. Akkor hozzuk ki a lehető legjobbat az eseményekből. Ahogy közeledek, meglátom az ismerős arcot, de nincs egyedül. Valaki ott van vele. Valaki, aki hát, nem éppen barátkozni akar vele, az biztos. A másik fickót nem ismerem, de majd megismerem. Hacsak nem fajul el mégjobban a helyzet. A nem túl kedves szándékú férfi, ahogy meg tudtam állapítani egy fegyvert szegez az ismerős arcra. Vajon, miért ilyen ellenséges? Vajon ismerik egymást?
Ilyen és hasonló gondolatok cikáznak a fejemben, de mint mindig, most is tudom, mit kell tennem. Még közelebb lépek, hogy ha akarják, észre tudjanak venni. Megköszörülöm a torkomat és a fegyvert figyelem. Felismertem, már volt alkalmam ilyennel találkozni. Még közelebb megyek, ezzel kilépve az árnyékból. Talán kicsit úgy tűnhet befopátlankodtam a cselekménybe, de mindig is ilyen voltam. A beszélgetésüket, mely eddig elhangzott, nem hallottam, de határozottan, tudni akartam róla. Az egyik kezemmel háátranyúlok, óvatosan, szinte láthatatlanul, fegyveremen nyugtatva a kezemet, ami mindig velem van.
Vissza az elejére Go down
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 4:35 am

Selene - - Kevin - - Artemis - - (Grace)
Egy percre hunyom be csupán a szemem, már azonnal látom a mérgező képek sorait, mikor Tim meghúzza a ravaszt és agya a falra kenődik. Vörös vér borít be mindent, beleértve arcomat is, melyen a ragacsos folyadék pacákat hagy, én viszont nevetek, mint mindenki más körülöttem. Nem gondoljuk, hogy bármi baj lenne. Míg Timothy teste a földre nem hull, biztosra vesszük, hogy tényleg nincs megtöltve a pisztoly. Felriadok a pillanatnyi álomból és kapkodva szedem a levegőt, miközben próbálom kiűzni agyam legrejtettebb zugaiból is a rémképeket. Kiszállok az ágyból, összerezzenek, ahogy csontomig hatol a szoba kihűlt, jeges levegője. Genevieve nincs itthon, ezt rögtön észreveszem, ahogy azt is, hogy az ablak tárva-nyitva van. Fogvacogva lépek hát oda és bezárom. Nem szeretem, sőt utálom a telet a többséggel ellentétben. Mégis mi a jó benne? Manapság már csak pocsolyák vannak, a hó elolvad és nincs is igazi telünk, a fehér Karácsony már csak álom. Furcsa, hogy még ilyesmin is tudok gondolkodni, miközben egy szörnyetegek vesznek körül.
Hosszas töprengés után úgy döntök, hogy nem töltöm ebben a jégkamrában az időmet, ahol az embernek kétséges, hogy mind a tíz lábujja kihúzza a nap végéig. Egyáltalán hogy juthatott eszébe, hogy szellőztet? Télen. Nagyot sóhajtok, de nem igazán törődöm a dologgal, gondolván, már felesleges emiatt bosszankodni, nem mellesleg biztos tudja, hogy nem fogok belehalni. Megmentette az életemet.
Felveszek egy melegítőnadrágot, mert eszemben sincs farmerben a parkba menni, ahhoz nincs elég meleg. Egy helyenként szakadt, szürke, itt-ott pecsétes pólót húzok magamra, majd arra egy kapucnis felsőt és a dzsekit. Az legrosszabbra is fel kell készülnöm, még akkor is, ha alapjába véve nem halhatok meg egy kis fagytól. Amint kilépek a lakásból, érzem, hogy még a lépcsőházban is melegebb van, mint nálunk. Magamban Genevieve-et átkozom. Lesietek a lépcsőn, azonnal arcomba csap a szél, mihelyst kiteszem lábam az épületből. Kezdem úgy érezni, hogy rossz ötlet volt eljönni, de már mindegy. Legfeljebb visszajövök.
A parkba érve gondolkozás nélkül megyek az orrom után és kicsit csodálkozom, hogy alig vannak, sőt szinte senki sem tartózkodik a fák és bokrok tengerében. Fülemet hegyezem, hangokat hallok és azonnal el is indulok irányukba, nem törődve a tanáccsal, amivel Genevieve otthon hagyott, miszerint kerüljem az embereket. Rossz embert látott el a tanácsaival és szabályaival. A rendőrséggel vagy? Vagy mi ez az ellenségeskedés? Hallom egy férfi szavait és hamarosan meg is pillantom. Nincs egyedül. Megtorpanok, kezeimet kihúzom zsebeimből és igyekszem beazonosítani, de mindhiába. Nem ismerem, még soha nem láttam ezelőtt. Gondolkozás nélkül közelebb megyek, hogy tisztán halljam a beszélgetést, de nem lépek ki a fa árnyékából.
- Kik maguk? - szólalok meg, már nem is tudom igazán, miért. Rossz ötlet volt, ebben már biztos vagyok, de ha meg akarok tudni néhány dolgot a vérfarkasok és vámpírok örökös háborújáról, esetleg az itt történt gyilkosságokról, muszáj lesz felvennem másokkal a kapcsolatot. Olyanokkal, akik tudnak információval szolgálni.
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 1:54 pm

Selene - Artemis - Cole


Nos a hosszú hajú vámpír már rám talált. Eltettem a fegyvert, jelezve, hogy nem akarok gondot, majd válaszoltam a kérdésére.
- Igen, a rendőrséggel jöttem. Sajnos valakinek takarítani kell a lycan-ok után, mert ha az emberek megneszelik őket, akkor hatalmas bukta lehet belőle. És én nem akarok lebukni. - válaszoltam, és reméltem, hogy ennyivel elintéztem a dolgot. Mielőtt én is feltehetném a kérdésemet, egy újabb látogató jön. Méghozzá egy másik vámpír. Mivel tudom, hogy lycan hibrid vagyok, így kezdek kicsit tartani ettől a szitutól, bár nem tudom, hogy ők mit keresnek pontosan itt. A nő karcsú, fekete haja, és sötét szeme van. A ruházata átlagos, bár ezzel aligha tudja elfedni előlem kilétét.
- Kevin vagyok. - mutatkozom be, és annak ellenére, hogy csak a keresztnevem mondom, barátságos bemutatkozásnak szánom, ám jobbot senki ne várjon tőlem, egyelőre. Ahogy visszapillantok a tetthelyre, látom, hogy már nyoma sincs senkinek, akár élő, akár holt, szóval innentől szabad a pálya nekünk.
- Ti is erre a dologra jöttetek ide? - kérdezem tőlük. Próbálok társalogni velük, mint természetfeletti és mint rendőr is egyben, hátha meg tudok tőlük valami érdekeset, hogy mi ez a nagy bátorság manapság a lycan-ok részéről. Hamarosan egy újabb alak lép népes társaságunkba. Ismét egy férfi az, aki rögtön nekünk is szegezi a kérdést, hogy kik vagyunk. Óvatos vagyok, mert sosem tudni kivel hoz össze a sors, főleg ilyen késői órán.
- Ki kérdezi? - kérdezek vissza a magam részéről.
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 6:41 am

Figyelmesen, alaposan felméri az előtte álló félvér férfit. Nem zavarja a származása, ő ilyenért csak nagyon ritkán öl, és akkor is javarészt önvédelemből. Nem nagyon méltatja az ismerős vámpírt, bár tudja hogy halálosztó és elég erős jelenség, főleg azok után ami történt. Bár őt nem igazán érdekli a dolog, nem vágyik a napfényre.
A beszélgetésbe egy újabb alak kapcsolódik, és Entreri azonnal megérzi hogy nem ember, sőt, inkább bundás személy. Végigméri, hogy van felfegyverezve, vagy mi van nála, de aztán visszanéz Kevinre. Nem foglalkoztatja a kisfarkas, ha meg támadná természetesen védekezne.
- Semmi közöd hozzá, ha te is megmondod a neved akkor én is megmondom, ordas - pillant, élettelen tekintettel vissza az érkezőre, majd inkább az előtte állóra figyel. Jó jel hogy eltette a fegyvert, Artemis sem akar gondot, és felesleges vérontást.
- Artemis Entreri - mutatkozik be ő is, bár kezet nem nyújt, már csak elvi okokból sem.
- Mondjuk. Átutazóban vagyok, mint mondtam, de éreztem hogy itt történt valami, és elég erőteljes vérszag csalt ide - biccent, mert nem tervezett semmit sem ezzel az üggyel kapcsolatban, ez nem az ő ügye.
- Tudod már kik tették? Mert ahogy elhallgattam egy szerencsétlen nagymacskát neveztek ki tettesnek, de ez... össze sem hasonlítható egy oroszlán támadással.
Vissza az elejére Go down
Selene
Vámpír 2. szint
Vámpír 2. szint
Selene


Hozzászólások száma : 23

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue250/5000Central Park Empty_bar_bleue  (250/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 8:52 am

Mikor a fegyvert végre elrakja a hibrid kicsit fellélegzek, de azért még az éberségem fenn marad. Alaposan megnézem most már tényleg a két előttem állót és figyelmesen hallgatom a beszélgetésüket. A hibrid arcára tekintve szemem se rebben, bár az is igaz, hogy egyátalán nem ismerős. Hiába túrok végig az emlékeim között, sehova se tudom tenni az arcát.
- Selene.
Csatlakozom a bemutatkozók sorához, miközben arra gondolok, hogy milyen fapofák ezek. Az, hogy egyik se nyújt kezet nem zavar. Épp válaszolnék Kevin kérdésére, de a másik vámpír megelőz. Figyelmesen hallgatom és várom, hogy befejezze, miközben csupán a szemem sarkából végigmérem. Igen, határozottan ő az. Már halottam róla sőt! De ez egy másik történet.
- Én csak erre jártam és megláttam őőő...mm... Artemist, hogy erre jön.
Kicsit nehézkesen jön a nyelvemre a neve, és nem azért mert elfelejtettem. Nagyon is jól emlékszem rá, nem lehet egykönnyen elfeljteni, csak a gondolataim e körül az egész rejtély körül forognak. Mi történt itt? Bár persze a vérszagot azt én is éreztem, ez nem újdonság, de először nem gondoltam semmi rosszra.
Majd rátekintek az újonan érkezőre. Szépen összejöttünk. Bár nem terveztem, hogy belekeveredem ebbe az egész beszélgetésbe, de egyszerűen a kíváncsiságom túl nagy, ahhoz, hogy kimaradjak az ilyesmiből.
Ahogy hallgatom a beszélgetést kezdem összerakni az infókat.
Vissza az elejére Go down
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 9:25 am

Kevin - - Artemis - - Selene

Tisztában vagyok vele, hogy mindenhol megvan a rangsor. Hogy ki kinek tartozik információval vagy épp tisztelettel - habár véleményem szerint mindenkinek mindenki iránt ugyanolyan tiszteletet kellene tanúsítania -, azonban egyáltalán nem érzem úgy, hogy előbb kellene közölnöm nevemet, mint ők. Fiatal vagyok, így igaz, sőt egy hónapja vagyok vérfarkas, de ez senkit sem jogosít fel arra, hogy lekezelően bánjon velem. Az Artemis nevű férfi tekintetében van valami rideg és idegen, amitől az embernek összeszorul a gyomra és rettegés tör rá. Velem nem történik semmi ilyesmi. Csupán belém fojtja a szót és arra késztet, hogy egy darabig ne szólaljak meg. Való igaz, semmi közöm hozzá, hogy hívják, de akik ismernek tudják, hogy úgy is kiharcolom magamnak a választ. Közben gyűjtöm az információkat: rendőrség, lycan-ok, támadás. Nem hallottam az egészről, de kezdi felkelteni az érdeklődésemet. Ha arról a fajról van szó, melynek magam is tagja vagyok, akkor kötelességem és jogom van tudni róla. Még ha ezt ők másképp is gondolják. Kár, hogy Genevieve arról nem mesélt, hogy milyen arányban élnek a városban a vámpírok és a vérfarkasok. Egyenlőre úgy tervezem, hogy fülelek.
A fák árnyékában észre veszek egy vékony női alakot, arcát nem tudom pontosan kivenni a sötétségből, még így sem, hogy már tett pár lépést felénk. Magamban tárolom a neveket: Kevin, Artemis és Selene. A kigyúrt, kopasz fickó elég veszélyesnek tűnik, habár nem úgy viselkedik, mint aki támadni akar, ellenkezőleg, s ahogy szavaiból megtudom, a rendőrséggel van. Összerezzenek és teszek egy lépést hátra. Már nem élek drogokkal, nem is árusítom őket, de még máig bennem van a félsz, hogy elkapnak és lecsuknak. Az pedig újabb emlékeket idézne fel a múltamból...Timothyról.
- Cole. - felelek a Kevin nevű férfinak, észre veszem, hogy hangom alig érezhetően, de megremeg. A francba már, mi van velem? Nem hagyhatom el magam, csak mert nem ismerem egyiküket sem. Ugyanúgy ismeretlenek egymás számára. Egy cipőben járunk. Valamelyest.
Különös aura lengi be őket, nyomasztó érzés telepedik meg rajtam már azóta, hogy betettem ide a lábamat. Nem tudom, hova tenni és azt sem, hogy honnan jöttek rá, mi vagyok. Ez az egész nekem túl zűrös. Nagyot nyelek és hallgatom a beszélgetést.
- Én pedig... - alsó ajkamba harapok és körül nézek. Értelmes válasz után kutatok a semmiben. - ...hallottam a rendőröket. Meg, hogy valami állattámadás történt és körül akartam nézni. Szeretek tudni róla, hogy mi folyik körülöttem, nem csak az újságok kamucikkeit olvasni. - felelem és közben Artemisre sandítok. - Hát mi volt szerinted, ha nem oroszlán? - hangom most határozott, tekintetem talán nem látják, de színtiszta bátorságot tükröz. Rendíthetetlen vérfarkasként próbálok jelen lenni, nem egy tapasztalatlan kis srácként, aki nemrég csöppent a természetfelettiek világába.
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 11:01 am

Cole - - Artemis - - Selene


Némán nézem a jelenetet, mikor mindenki bemutatkozik mindenkinek. Artemis és Cole kis kakaskodására a hátamat a Belvedere falának döntöm, keresztbe teszem kezeimet, és figyelem, hogy ebből mi fog kisülni. Mikor azonban Cole rákérdez, hogy akkor mégis mik támadták meg azt az embert, akkor egy kicsit elkomorul az ábrázatom. Sejtem, hogy mi lehet, de nem szeretnék csak úgy sejtésekbe bocsátkozni, ezért inkább hallgatok, a kérdés úgyis Artemis-nek szólt. Ahogy válaszol, annak rendje és módja szerint végre előlépek.
- Nem tudom, hogy nektek mik a terveitek, én megyek és elkapom azt, ami ezt tette. - ezzel igazából konkrétan kinyilatkoztattam, és Cole is bizonyítékot kapott, hogy nem oroszlán támadás volt. Ez igazából nem érdekel. Azok az eszetlen lycan-ok felhívják magukra a figyelmet, és ez nem tesz jót sem a városnak, sem pedig nekünk. Az emberek csaknem kiírtottak minket, akiket nem öltek meg, azokat pedig elszállították ilyen-olyan laborokba, hogy kísérletezzenek rajtuk.
- Ki jön velem? - teszem fel a kérdésem, de már el is indulok a legközelebbi lejáró felé, ami a kanálisba visz le, a város alá. Ott rejtőznek, ez biztos.
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 5:43 am

Mikor megszólal hangjába nem keveredik érzelem, közönyösen beszél, mint akinek mindegy. Végigméri lélektelennek tűnő szemeivel Selene-t, aki még emlékezhet az aranyló sárga szemekre, melyek mint a citrin világítanak, bár most barna kontaktlencsét visel, ami nem olyan feltűnő a világban, főleg most, hogy az emberek tudják mit keressenek. Nem akar kockáztatni, ő soha, semmit nem bíz a véletlenre ha ez lehetséges.
- Igazán örülök, hogy az eszedbe jutottam, Halálosztó - villant egy hideg, gyilkos mosolyt a nő felé, de nem provokál, bár megvan benne egy egészséges versenyszellem, bár az egy más nő felé irányul.
- Követsz engem? Vagy mire véljem az előbbi kijelentésed? - szegezi Selene-nek a választ, fél testtel felé fordulva, így az oldalát mutatva Kevinnek, akit ebből az egész bandából a legveszélyesebbnek ítél meg. Megjegyzi a kisfarkas nevét, de nem igen foglalkozik vele. Végigméri, felméri az alakját, a mozgását, figyel arra milyen fegyvere lehet, és melyik szinten lehet, aztán tekintetét félrefordítja ismét a hibridre nézve, de még Cole-nak válaszol.
- Állattámadás történt az nem vitatható, csakhogy itt nem nagymacska tombolt, hanem vérfarkas. Neked jobban kellene tudnod ezt ordas, a te fajodról van szó - jegyzi meg hidegen, de azt tudja hogy Cole semmiképp nem tehette. Egyszerűen... nem.
- Ráérek egy kis táncra - válaszol Kevin ajánlatára, és egy egyszerű koromfekete Berettát húz elő, bár nem ez a fő fegyvere, hanem a hátán lévő kettős tokban heverő két penge. Ekirei és Nesme.
- Menjünk - szólal meg, és hagyja hogy Kevin mutassa az utat.
Vissza az elejére Go down
Selene
Vámpír 2. szint
Vámpír 2. szint
Selene


Hozzászólások száma : 23

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue250/5000Central Park Empty_bar_bleue  (250/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 9:40 am

Figyelem Artemist, de úgy teszek mintha nem hallanám meg a hangjában bujkáló élt és, hogy micsoda mosolyt vet rám.
- Nem volt szándékomban, hogy ilyet feltételezz rólam, de olykor ahol Te vagy ott mindig történik valami érdekes.
Ezt olyan hangsúllyal mondom, ami sejteti, hogy már nem idegen a számomra Ő és persze, hogy úgy értem, hogy mindig megtalálja azt a helyet, ahol van valami. De többet nem foglalkozom ezzel a témával. Nem most van itt az ideje a kakaskodásnak, majd talán máshol, máskor.
Látom, hogy Artemis nem igazán foglalkozik velem, olyan... közömbös, de ugyanakkor mégis... más, mint a legtöbb vámpír akikkel eddig találkoztam. A Halálosztó címre nem reagálok, már megszoktam és ha nem tetszik neki, az Ő baja.
Szinte csak fél szemmel, de Cole-ra tekintek, alaposan végigmérem, már amennyit látok belőle. Nem tudom, hogy mióta lehet farkas ugyan, de ez most nem is számít. Csak ez az egész rejtély. Úgy tűnik egy kis harc van kilátásban, ami most jól is fog jönni. Harcra, mindig kapható vagyok.
- Ki nem hagynám.
Felelem Kevinnek, odalépek hozzá ezzel is jelezve, hogy felőlem mehetünk. Esetleg egy kis Lycan írtás. Hmm, mégsem lesz olyan unalmas a mai nap. Azzal elszántság költözik a szemembe, rutinosan előveszem az oly ismert fegyverem. Ez is csak egy harc lesz, melyet már oly sokszor végig csináltam, néha nem is egyedül...
~ Na, akkor indulás.
Gondolom magamban, hogy ezzel is indulásra ösztökéljem a lábaimat.
Vissza az elejére Go down
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue0/5000Central Park Empty_bar_bleue  (0/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 10:04 am

Kevin - - Artemis - - Selene

Mélyen tudatomba égnek Artemis szavai, de nem különösebben foglalkozok velük. Enyhe ellenszenvet vélek felfedezni, mit határozottan irántam táplál, de képtelen vagyok bármit kezdeni vele. Vannak s lesznek is mindig ellenségeim. Olyan emberek, akik nem kedvelnek, mert más vagyok vagy épp nem olyan, amilyet ők akarnak és ezért a lehető legegyszerűbb módon igyekeznek belém kötni. Csak gratulálni és szurkolni tudok, mert biztos isten, hogy nem fogok leállni vitatkozni az ilyen személyekkel. Már csak azért sem, hogy bosszantsam őket. Látom megcsillanni a sötétbarna íriszeket, de nem vélek felfedezni benne semmit, amiből kivehetném szándékait. Határtalan üresség, talán.
- Már pedig nem tudom. - közlöm sziklaszilárd, ellentmondást nem tűrő hangszínnel, végül az erdő felé pillantok. Megjegyzésére, miszerint tudnom kellene, hogy mi történt, nem reagálok. Úgy döntök, nem veszem magamra megjegyzéseit, szimplán leperegnek rólam a gúnytól csöpögő szavak.
Eztán Kevinre nézek, aki félelmetes határozottsággal áll készen belevetni magát a keresésbe, nem tudván, hogy mekkora veszély leselkedik rá. Legszívesebben felvilágosítanám, hogy egy vérfarkast nem ilyen egyszerű elkapni. Nem ilyen egyszerű megölni, sőt még csak a közelébe jutni sem könnyű. De hogy mondhatnám el, mikor Selene is itt van és valószínűleg nem áll készen egy ehhez hasonló információ befogadására. Garancia nincs arra, hogy halandó, viszont valószínűnek tartom, hogy nem természetfeletti lény. Úgy tűnik, mindannyiuk követni fogja a kopasz alakot, ezért én sem akarok kimaradni az egészből. Talán még fajtársakra is lelek, akik segíthetnek asszimilálódni ebbe a városba.
- Várjatok, én is megyek! - kiáltok utánuk és a 'csapathoz' rohanok, hogy véletlenül se maradjak le tőlük. - Mégis merre akarsz elindulni? - kérdem Kevint. Szemernyit talán még zöld fülűnek is érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Aurea Jamison
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Aurea Jamison


Hozzászólások száma : 5

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 5:48 pm

Artemis



Jóval sötétedés előtt ébredtem, így rengeteg időm maradt elkészülni. Fekete, rugalmas anyagból készült farmert, egy magas nyakú, szűk, sötétlila pulóvert és egy lapos talpú motoros csizmát vettem fel, mivel tudtam, hogy ma este dolgom lesz. Ittam egy fél tasaknyi vért, hogy kicsit feldobja a hangulatom, majd magamhoz vettem a fegyvereimet és elhagytam a lakásomat. Egyenesen a munkaadómhoz mentem, aki egy kényes feladattal örvendeztetett meg. Nem mondom, hogy nem szeretem a munkámat, de mások személyes ügyeit intézni...nos, ahhoz még nekem sem nagyon fűlik a fogam. Semmi kedvem nem volt egy mocskos ügy felgyöngyölítéséhez, de aztán emlékeztettem magam, hogy végülis ezért fizetnek. Arra gondoltam, hogy a pénzből, amit kapok, milyen gyönyörű cipőket és ruhákat vehetek magamnak, és máris úgy éreztem, az illető halála az én személyes ügyem is.

A célszemély egy farkas volt. Elkövette azt a hibát, hogy nem nézte meg jól, kit ver át. A munkaadóm, a new york-i klán feje, (vagyis ami megmaradt belőle) aki egyáltalán nem szereti, ha hülyének nézik. Így aztán a bundásnak halnia kellett. Nem nagy ügy. Még így is túl sok van belőlük. A hullát a Centra Park tavába hajítottam, és, mint aki jól végezte dolgát, sétára indultam a gyönyörű parkban. Néhány percig lassan, komótosan sétálgattam, majd megálltam, mert észrevettem, hogy az egyik csizmám orra véres lett. -Francba! Pedig még új - mérgelődtem félhangosan, mivel igencsak kényelmes kis lábbeliről volt szó. Arról nem is beszélve, hogy több, mint 700 dolláromba került. Kicsit még morgolódtam, és közben tovább sétáltam észak felé. Annyira elgondolkodtam, hogy mire felocsúdtam, már a szökőkútnál voltam, kb 1 mérföldnyire a tótól. Úgy éreztem elég volt a sétából, meg a zöldből, és már majdnem hazaindultam, amikor az orromat nagyon halvány, alig érezhető szag csapta meg. Vér. Az orromat követve tovább haladtam észak felé. Aztán valami elterelte a figyelmemet. Egy másik szag. Ismertem a tulajdonosát. Arcomra gonoszkás vigyor telepedett, és a vérszaggal már nem is foglalkoztam tovább. Csakis Art illatát követtem. Betöltötte az orromat, és én szinte semmi másra nem figyeltem már. Halkan, mint egy árny osontam fától fáig, hogy meglephessem őt. Tudtam, hogy társasága van, csak még azt nem, hogy mi a fenét csinál.

Reméltem, hogy nem veszi észre a közeledtemet, mivel a széljárás nekem kedvezett, én pedig hangtalanul lopakodtam egyre közelebb hozzá. A kastélynál gyülekező csoport elég fura látványt nyújtott. Art háttal állt nekem, vele volt még egy nő, és két férfi. Az egyikük, majdnem biztosan farkas volt, a másik kettő kilétét nem tudtam megállapítani. Nem is volt fontos,mivel úgy tűnt, Art teljesen jól van, és egész jól elcseverészik a haverjaival. Már, ha csevegésnek lehet nevezni, amit Mr Szűkszavú művelt. Úgy tűnt, sikerülhet meglepnem, így lassan, amilyen halkan csak tudtam, előhúztam a shashkát, egy óriási ugrással Art mögött landoltam és felé suhintottam a szablyával. Tudtam, hogy rendkívül jók a reflexei, így aztán számítottam rá, hogy lesz ideje megfordulni, esetleg kitérni a támadásom elől. Persze, eszemben sem volt megölni őt -kivéve, ha túlságosan gyöngén teljesít, és felbosszant- csupán afféle barátságos üdvözlésnek és gyakorlásnak szántam a dolgot. Tudom, a normális párok nem így viselkednek, de mi nem is vagyunk normális pár. Más nő, a pasija nyakába ugrott volna üdvözlésképpen, de én nem vagyok olyan, mint más nők. Be kell vallanom, rendkívül élveztem, hogy van még olyan lény, aki nem pisztollyal, puskával támad vissza, ha az én kezemben szablya villan.
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 9:18 am

Aurea
//Sorry, azt hiszem most odébb kardozzuk magunkat Very Happy//

Figyelmesen hallgatja Cole és Selene beszédét, közben alaposan felmérve mindkettejük erejét. Selene-ről már hallott ezt-azt, és futólag találkoztak is, de nem merültek el az egymás iránti érdeklődésben. Cole-ra nézve, megállapítja hogy viszonylag elég fiatal, 23 körül lehet maximum, és farkas, viszont ez neki nem zavaró tényező, nem foglalkozik a fajjal, amíg nincs rá felkérése, és tetemes összeg a számláján. Már épp tenne egy epés megjegyzést, mikor fülelni kezd, és villámgyorsan elrakja fegyverét, a kard után nyúlva. Amint előrántja, már fordul is, és az arca előtt állítja meg a pengét, hogy belenézhessen ellenfele kék szemeibe.
- Nicsak nicsak... - jegyzi meg a férfi, és szabad kezével az ékköves tőr után nyúl. Félre sem pillantva szólal meg.
- Menjetek nélkülem, talán később csatlakozom, a nő az enyém - búcsúzik, és máris egy agresszív szúrással próbálkozik, noha, annak csupán az a célja hogy meghátrálásra késztesse a nőt, hogy legyen mozgás tere. A tőrrel szinte egy időben sújt le a kard a nő térde felé, míg másik kardja nyugodtan hever a tokjában. A kardok alakja hasonló mint egy szamuráj kard, kissé íves, könnyű tökéletes egyensúly elosztású fegyver, és természetesen párban használja őket. Most viszont csak félgőzzel harcol, ez látszik is a mozdulatain, barna szemeiben érdeklődés villan.
- A nyomomban jársz? Miért? Mi vett rá arra, hogy elhagyd a klánod házát? – érdeklőik a férfi, és nemes egyszerűséggel oldalsó térdrúgással próbálkozik, de tudja, hogy Aurea reflexei csak nem olyan élesek mint az övé, annak ellenére hogy nő, veszedelmes ellenfél lehet, a képzetlen harcosok számára. Artemis is óvatosan bánik vele, nem nézi le nőies kicsiny termete miatt, már harcolt vele egyszer, valamikor régen…Úgyis mondhatni nem lepte meg különösebben Aurea köszöntése, amely egyedi, akárcsak ők ketten. Talán a nő áll a legközelebb ahhoz, amit Artemis lelki tükörképnek nevezne.
Vissza az elejére Go down
Aurea Jamison
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Aurea Jamison


Hozzászólások száma : 5

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 4:31 am

Ahogyan azt előre sejtettem, Artemis nem hagyta csak úgy kinyíratni magát. Még földet sem értem, már fordult is felém, és ő is elővette az imádott kardját. Mindkettőnk szerencséjére a pengék megálltak az arca előtt. Néhány pillanatig farkasszemet néztünk, bár az én arcomról egy pillantra sem tűnt el a ravasz mosoly. Csak a szemem sarkából láttam, hogy Art a tőréért nyúl. ~Remek! ha csak egy kézzel, egy hosszú pengével harcolsz, nem nyerhetsz ~ gondoltam vidáman, és mielőtt még időm lett volna reagálni a birtokjelzős megjegyzésére, hátrébb szökkenem, hogy elkerüljem a pengéket. Mikor már biztosabb távolságban voltam, úgy éreztem, nem hagyhatom szó nélkül az elhangzottakat. - A tiéd? Ezt mégis mikor álmodtad Entreri? - kérdeztem gúnyos hangon, és egy gonosz kis kacajt is hallattam mellé.
A kardomat a testem előtt tartottam, támadásra vagy akár védekezésre készen, de úgy tűnt, Art kicsit csevegni akar. - Egy női illatot követtem idáig - hazudtam gondolkodás nélkül - az te voltál? - felvontam a szemöldököm, és tovább élcelődtem volna,ha Art nem dönt a támadás mellett. A rúgás elöl nem volt időm félreugrani, ezért felhúzott lábbal hárítottam, így a térdem sértetlen maradt, de a rúgás ereje még így is megbillentette kissé az egyensúlyomat. Villámgyorsan léptem ki oldalra, és a tőrt tartó kezet céloztam meg. Örültem volna, ha kard kard elleni csatát vívhatok végre. Unalmas emberekkel nem szoktam lógni, mert nem érik meg a fáradságot, amibe az kerül, hogy emberi módra viselkedjem olyanokkal, akik nem érdekelnek engem. Art viszont tökéletes ellentettje volt az unalmasnak, így aztán nem is volt kérdés, megkeressem-e, mikor megéreztem őt a fák között.
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Central Park Left_bar_bleue500/5000Central Park Empty_bar_bleue  (500/5000)

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 10:16 am

Köv lécci a Central Park melletti kis kertbe menjen.

Aurea

Kitáncolt a nő vágása elől, és lassan de biztosan eltávolodnak a kis csapattól, mivel ezért annyira nincs jóba velük, hogy esetleg hallják miről beszélgetnek. Ők úgyis lemennek majd a csatornába, ha Kevin stratégiáját követve haladnak. Könnyed mozdulatokkal, hárít, támad véd. Mint két tökéletesen összeszokott táncos, úgy mozdulnak, előre látva egymás mozdulatát.
- Tudod hogy nem olyan értelemben értettem. Az én nőim, nem érik meg a másnapot - vág vissza egy halovány mosollyal, és egy pillanatra sem zökken ki a ritmusból, nem téveszt, de nem is támad mikor látja a megbillenő nőt. Kihagyja ezt az alkalmat és elhúzza a száját.
- Alighanem Cole-t érezted, ha arra az orrfacsaró bűzre gondolsz - vág vissza, és a tőrt tartó kezével támad vissza. Fogást vált, s elcsúsztatja Aurea keze mentén, a nő könyökére célozva. Kezdi úgy érezni hogy talán a tőr helyett a másik szablyát kellene előhúzni, Nesmét. Egyenlőre azonban nem dönt így, és egy lendületes fordulat után féltérdre háttal a nőnek ütközik, és teli erőből kirúg a jobb lábával, aztán a testsúlyát áthelyezve már billen is támadóállásba és kettős vágással támad. Ez a kölcsönös tánc, elvitte őket a társaságtól, a parkban lévő kis tó felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Central Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central Park melletti kis kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Játéktér :: Amerika-
Ugrás: