Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Alan McField Nvtelen1msolata
STAFF

Alan McField Catsuh
Alan McField S
Alan McField S
moon cycle
Alan McField S
Alan McField S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Alan McField Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Alan McField Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Alan McField Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Alan McField Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Alan McField Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Alan McField Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Alan McField Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Alan McField Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Alan McField Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Artemis Entreri
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Kevin Hawk
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Cole Larson
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Selene
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Aaron Hansen
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Alan McField
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Katja Thomas
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 
Grace Fairfield
Alan McField Vote_lcapAlan McField Voting_barAlan McField Vote_rcap 

 

 Alan McField

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alan McField
Vámpír 1. szint
Vámpír 1. szint
Alan McField


Hozzászólások száma : 8

Character sheet
TP:
Alan McField Left_bar_bleue0/5000Alan McField Empty_bar_bleue  (0/5000)

Alan McField Empty
TémanyitásTárgy: Alan McField   Alan McField Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 1:03 am

Alan McField 600fullkevinflamme

~ • • • ~

;; ALAN MCFIELD ;;

~ Attól, hogy úgy teszel mintha nem ismernél még van közös múltunk. ~

Karakter teljes neve: Alan McField
Kor: 20 (Emígy 90)
Faj: Vámpír
Titulus: Harcos
Szint: 1. szint
Egyéb megjegyzések: -

~ • • • ~

Kinézet:
Régi iskolájában, a „szépfiú” nevén futott. Kinek hogy, de azért valóban van benne valami…
Sosem tudta senki megmondani, hogy apjára vagy anyjára hasonlít. Mivel a családnak sosem volt jó háttere, ezért amikor a fiú 1 éves volt, a szüleit megölték…
Alan elég magas ahhoz, hogy az összes lány fölé tudjon tornyosulni, ami mondjuk előnyt jelent számára. Persze ő sem olyan magas, hogy sámlit keljen hozzá használni. Az aktívan űzött sportok miatt teste izmos, jó megjelenésű. A maga módján izmos, és kellemesen szálkás a teste. Jól tartja magát, viszont csak egy hibája van: a cigarettát sosem mellőzi. Megvédeni megtudja magát. Ellenfélnek talán nem a legalkalmasabb, hiszen általában úgy küzd, hogy minden követ megmozgat a saját győzelméért. Fekete haját gyakran hordja felzselézve, szürke szemeiért pedig általában mégis megvesznek a csajok. Leginkább laza ruhákat hord, lehetőleg kevés színnel, de ha kell vagy az alkalom kívánja az öltönyt is felveszi.

Jellem:
Bunkó, akaratos srác, aki leplezetlenül megvet és lenéz minden embert. Igaz, néha –amikor jó napján csíped el- tesz kivételt… bár ez nagyon ritka és a baráti körében is inkább a sznob, jó szabású emberek szerepelnek. Ennek ellenére, a csajok mégis imádják. Ez főként külsejének, vetkőztető pillantásának, féloldalas mosolyának és ellenállhatatlan hódítási technikájának köszönhető. Rengetek lány, hagyta már el az ágyát, reményekkel tele, hogy esetleg a sráccal több is lesz… bár Alan nem az a fajta, akitől többet lehet várni egy egyéjszakás kalandtól. Nagyon ritkán fordul elő, hogy szerelmes lesz. Ennek ellenére, tud komoly is lenni. Véresen komoly, főleg ha valami olyan dologról van szó, amiben, muszáj neki benne lenni. Ilyenkor összeszűkülnek pupillái, amik veszélyt sugároznak. Barátai sem ismerik teljesen, -őt nem lehet kiismerni-, de azt tudják róla, hogy nem ajánlatos vele nagyon kötözködni. Nem tudhatod, hogy egy higgadt pillantással elintézi, vagy darabokra szed.
Ha dühös, mert valaki vette a bátorságot, hogy felbosszantsa – ami nagyon nehéz -, nincs megállás. Nem forrófejű, de ha felidegeled, nem kegyelmes.

~ • • • ~

Darabka:
Menekülnöm kellett. Tudtam, hogy Tony emberei meg fognak találni, vagyis először a házamban fognak keresni. Felkaptam a Smith & wesson-t, majd a fürdőszoba ablakhoz siettem. Mivel fekete elszaggatott harisnya volt rajtam és egy kis bőrszoknya térdig érő magas sarkú csizmával, ezért elég nehéz volt átmászni azon a fránya ablakon. A filmekben mindig is könnyebbnek tűnt ez a dolog. Nagy nehezen áterőszakoltam magamat, igaz, hogy a harisnyámat még egy helyen elszakítottam, de ez most éppen nem érdekelt.
Tempóban elindultam a klub felé. El kellett intéznem még valamit, mielőtt elmegyek innen. A magas sarkú csizma most az egyszer nagyon idegesített. Nem is tudtam igazából, hogy miért is vettem fel, de azért most már mindegy.
Ahogy haladtam tovább, az egyik sarkon egy sietős lovaskocsi fordult be, ami sikeresen le is csapott. Hurrá. Tiszta sár lettem. Aztán hallottam, hogy valaki elkezd nevetni a hátam mögött. Megfordultam.
-Ez nem vicces Portia! – Csattantam fel, ekkor a szellem odasietett hozzám. Tudtam, hogy ez Portia kisértett része, de reménykedtem benne, hogy nem találkozunk majd össze. Most ő volt a legkisebb gondom itt.
-Cassie, mi a baj? Olyan idegesnek tűsz. –Hallatszott a hangján, hogy mennyire jó a kedve. Egy lépést közelebb léptem, majd megpróbáltam letörölni a fekete csizmámról a sarat. Még rosszabb lett, mint volt. Nem is kezdtem el mondani Portiának, hogy mi a gond… nem akartam megosztani vele. Már indulnék tovább.
-Semmi… izé, nekem mennem kell. –Azzal megfordultam, de arcomon teljesen kiült az idegesség. A szellem nem ment messzire, megállt a hátam mögött és megérintett. Már amennyire megtudott. Kirázott a hideg. Nem néztem hátra, csak hallgattam mit mond. Sürgősen beszélnem kell a szobatársammal, Tomasszal.
-Cassie… látom, hogy valami gond van. Segítenék, ha elmondanád. – Hogy is tudna nekem egy szellem segíteni? Gondoltam bele, majd hirtelen a semmiből kiböktem… csak úgy váratlanul. Azt hittem, hogy majd ettől elenged.
-Nagyon nagy bajba kerültem, keresnek, meg akarnak ölni, és sürgősen szeretnék eljutni a klubba...

~hozott hsz ~
Vissza az elejére Go down
Artemis Entreri
Vámpír 3. szint
Vámpír 3. szint
Artemis Entreri


Hozzászólások száma : 83

Character sheet
TP:
Alan McField Left_bar_bleue500/5000Alan McField Empty_bar_bleue  (500/5000)

Alan McField Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alan McField   Alan McField Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 1:07 am

Azt hiszem nincs belekötnivalóm, Elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
 
Alan McField
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alan McFiled

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Ez vagyok én :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: