Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kérdések Nvtelen1msolata
STAFF

Kérdések Catsuh
Kérdések S
Kérdések S
moon cycle
Kérdések S
Kérdések S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Kérdések Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Kérdések Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Kérdések Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Kérdések Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Kérdések Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Kérdések Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Kérdések Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Artemis Entreri
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Kevin Hawk
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Cole Larson
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Selene
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Aaron Hansen
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Alan McField
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Katja Thomas
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 
Grace Fairfield
Kérdések Vote_lcapKérdések Voting_barKérdések Vote_rcap 

 

 Kérdések

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:09 am

1. Bocsánat, hogy önállóan hoztam létre a topicot, de nem találtam hasonlót, és ha valakinek technikai kérdése van, szerintem jó, ha nem a csevegő lesz tele ezekkel. Ha mégsem szabadott volna ezt a topicot létrehoznom, akkor elnézést, és nyugodtan törölhető.

2.

Első szint: Az átváltozás utána periódus, tehát amikor a karakter még nem tudja magát rendesen uralni.
Második szint: Amikor már tudják uralni magukat, de harcképtelenek. Tehát szinte semmihez sem tudnak fogni, könnyen támadhatók.
Harmadik szint: Itt már elég fejlettek ahhoz, hogy a harci képességük is kifejlődjön.
Negyedik szint: A végleges kifejlődés. Tehát itt éri el a karakter a legerősebb szintet.

Nem igazán értem a szint rendszer egyes elemét. Az első szint oké, hogy átváltozik, de mindent ösztönből csinál, amolyan ahogy esik úgy puffan stílusban.

A második szintnél, mit takar pontosan, hogy harcképtelenek? Ez egy kicsit homályos, hogy ez mi is pontosan.

Lehet, hogy én vagyok suta, vagy nem tudom, hogy rossz-e a megfogalmazása a szintek magyarázatának, de vannak még fehér foltok.
Vissza az elejére Go down
Eve
Hibrid 2. szint
Hibrid 2. szint
Eve


Hozzászólások száma : 102

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue250/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (250/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:46 am

Semmi gond a témáért, szabad nyitni Smile

Hát a második szint az pontosan arra utal, hogy tudja, hogy hogyan kell harcolni ,de nem tudja alkalmazni azt rendesen. Tehát még gyenge ahhoz, hogy például eltudjon bánni egy óriás Lycannal vagy nemtudom én mivel Very Happy Ez fejlődik ki majd a harmadik szintig nekik Smile
Vissza az elejére Go down
https://underworld.forumsr.net
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:53 am

Akkor nem harcképtelen, csak nem képes a teljes erejét kihasználni Wink
Vissza az elejére Go down
Aaron Hansen
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Aaron Hansen


Hozzászólások száma : 10

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 6:20 am

Üdv.!

Nos lenne néhány kérdés és szépség hiba észrevételem. Ha csak rosszul fogtam föl akkor tessék szólni.

1.
A vámpírfajnál ezt az írást láttam: Persze modern értelemben értjük őket, ők nem azok az ősi vámpírok. Persze vért szívnak, akár állatit akár emberit.
Na már most ezzel nincs semmi bajom, de rögtön már ezt találtam:
A vámpírok törvényei:

• Vámpíroknak kötelező elrejteni magukat -ha persze tudják- az emberek elől ha meglátják őket.
• A vámpírok nem ihatnak emberi vér közvetlenül


Ha azt írták oda, hogy ihatnak emberi vért, a törvényeknél meg azt, hogy nem ihatnak emberi vért közvetlenül akkor ez most? Talán úgy lett értve, hogy emberi tömegek között?


2.
A hibrideknél jól össze lett foglalva róluk sok infó. De szúrja valami a szememet ott:
Vámpír- Lycan hibridnek fekete szemei vannak, szürke bőre, Lycan karmai és izmai. Itt a Lycan a domináns hibrid. Ha a vámpír a domináns akkor észrevehető denevér fülei vannak, ellaposodott feje, denevérszerű orr, hajuk nincs egyáltalán, és vannak szárnyai.

Nagyon sokszor láttam a film mind a négy részét, de egyikbe se láttam, hogy egy hibridnek szárny lett volna. Az egyetlen akinek volt aki nem volt vámpír az az egyik ősvámpír volt Marcus. Ha pedig nem a film alapján megy a játék akkor a vámpír fajhoz oda kellett volna írni, hogy néhányuknak, ritka esetekben szárnyuk is nőhet.

Köszönöm, hogy meghallgattak.
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 7:40 am

Remélem nem gond (ez adminoknak is szól) ha válaszolok.

1. A vámpírok közvetlenül nem ihatnak emberből, tehát csak úgymond (csúnyán szólva) tasakos vérből táplálkozhatnak. Pl kórházból vagy vérbankból szerzett vért, amit már levettek. Értsd: Nem mehetnek ki az utcára és szemelhetik ki az áldozatukat, mint például a World of Darkness RPG-k vámpírjai. (Bocsi a példáért, ez jutott eszembe)

2. Marcus szervezetébe a száján keresztül lycan vér került, mikor Viktor leütötte a lycan tudóst. A vér becsöpögött Marcus koporsójába, míg ő aludt, így hibriddé vált. Mivel először vámpír volt, ezért nála a vámpír volt a domináns rész, azért nézett ki úgy, ahogy.

Ezzel szemben pl. Michael Corvin-t Lucian harapta meg először ergo lycan lett, majd ezután harapta meg Selene, vámpír mérget juttatva a szervezetébe. Mivel először lycan mérget kapott, így Michael-nél a lycan volt a domináns, azért nézett ki úgy az átalakulás után, ahogy a filmben is láttuk.

Remélem nem gond, hogy válaszoltam, se neked, sem pedig az adminoknak, és remélem, hogy sikerült tisztázni a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Aaron Hansen
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Aaron Hansen


Hozzászólások száma : 10

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 7:50 am

Semmi, gond részemről és köszönöm a kielégítő választ. De van még nálam néhány kérdésre váró válasz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 8:58 am

Válszra váró kérdés nem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawk
Hibrid 1. szint
Hibrid 1. szint
Kevin Hawk


Hozzászólások száma : 81

Character sheet
TP:
Kérdések Left_bar_bleue0/5000Kérdések Empty_bar_bleue  (0/5000)

Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 11:04 am

Mi van akkor, ha egy hibrid harap meg egy embert? Akkor az az ember eleve hibriddé válok (nyilván olyanná, ami megharapta) vagy akkor nem történik semmi, mert a hibridek nem hordoznak magukban olyan mérget/anyagot, ami átalakíthatja az embert?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések   Kérdések Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kérdések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: