Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld

A sikerfilm alapján elkészített FRPG fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Seymour vízesés gátja Nvtelen1msolata
STAFF

Seymour vízesés gátja Catsuh
Seymour vízesés gátja S
Seymour vízesés gátja S
moon cycle
Seymour vízesés gátja S
Seymour vízesés gátja S
Legutóbbi témák
» Glee FRPG
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:02 am by Vendég

» Descent - Vampire Diaries, Heroes crossover - ÚJ
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 12:14 am by Vendég

» Ripper time
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:00 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm by Vendég

» Prison
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:27 pm by Vendég

» Resident Evil
Seymour vízesés gátja Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:42 am by Vendég

» My Dear Sister
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:44 am by Vendég

» Gossip in the New York
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 6:44 am by Vendég

» Keresem!
Seymour vízesés gátja Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 7:29 am by Megara Statham

Top posters
Eve
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Artemis Entreri
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Kevin Hawk
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Cole Larson
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Selene
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Dr. Patrick O'Connor
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Aaron Hansen
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Alan McField
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Katja Thomas
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 
Grace Fairfield
Seymour vízesés gátja Vote_lcapSeymour vízesés gátja Voting_barSeymour vízesés gátja Vote_rcap 

 

 Seymour vízesés gátja

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Eve
Hibrid 2. szint
Hibrid 2. szint
Eve


Hozzászólások száma : 102

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue250/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (250/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 1:32 am

Seymour vízesés gátja SeymourFalls_SMorgan
Vissza az elejére Go down
https://underworld.forumsr.net
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue0/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (0/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 8:02 am

Aaron Hanson - - Cole Larson

Felmorranok, mikor valaki vállamnak ütközik és még csak bocsánatot sem kér. Imádom az ilyen embereket. Akik azt hiszik, hogy nekik mindent és mindenkor szabad, következményei pedig úgy sem lesznek tetteiknek. Na már most, szeretem megmutatni nekik, hogy igenis rossz emberrel kezdenek, ha belém kötnek, de jelen pillanatban szemernyi kedvem sincs laposra verni valakit. A napom jól indult, már ha nevezhetjük jónak, hogy hajnali ötkor csörgött az óra, mert Genevieve elindult munkába, így én is keltem vele, visszaaludni pedig természetesen már nem tudtam. Viszonylag jó reggelem volt, mert volt kaja a hűtőben és mert egyedül lehettem. Szeretem a magányt, talán jobban, mint bármi mást ezen a Földön. Akkor kezdett zuhanni ez a jókedv belőlem, mikor két órányi irat-átlapozás után ismételten nem akadtam nyomokra apámat illetően. Az aztán betett rendesen, így fogtam magamat és lejöttem ide, az utcára, ahol emberek milliói közt eltörpül az én semmirekellő problémám. Viszont most, hogy ez az alak nekem jött, visszazökkentem oda, ahonnan indultam a nap elején. Túl áradó lelkesedés ömlik rám valami láthatatlan üstből és mindegyre arra késztet, hogy eredjek apám nyomába, legalábbis olyan helyekre, ahol van esély felbukkanására.
Gondolkodás nélkül sarkon fordulok és motorom felé veszem az irányt. Nem érdekel, hogy még nincs jogosítványom, az sem érdekel, hogy a rendőrök elkaphatnak és hatalmas pénzösszeggel büntethetnek meg, amiért csak úgy furikáztam a városban. Tegyék. Hajrá! Drukkolok nekik, mert hogy engem egy fikarcnyit sem fog érdekelni, az biztos. Canadáig az utat főleg elmélkedve töltöm, így majdhogynem nekiütközöm egy Hummernek, kinek utasa dudálva beint. Nem foglalkozom vele, szimplán kikerülöm és mosolyogva tovább hajtok.
Alig fél órába telik, míg elérem a város szélét és a gát mellett leparkolom járművemet. Félek csak így az út szélén hagyni, de nem akarom levinni magammal a vízeséshez. Kockázatos lenne, na meg felesleges. Kezeimet zsebeimbe süllyesztem, fejemet leszegem, magam előtt pedig egy aprócska követ rugdosok, ami a vízben landol. Felnézek az égre és meglepve veszem tudomásul, hogy beesteledett. Apám nyomára ma sem fogok ráakadni, az fix.
Vissza az elejére Go down
Aaron Hansen
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Aaron Hansen


Hozzászólások száma : 10

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue0/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (0/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 7:59 am

Larson

Magam sem tudom, hogy keveredhettem bele ekkora zűrbe, de pár ember elkezdett követni és amennyire kitartóak voltak biztos, hogy a halálomat kívánták. Már reggel arra ébredtem, hogy ott ólálkodtak a katonák az erdőben. Tisztogatásokat végeztek vagy mi? Valahogy a nyomora bukkantak és így lassan meg is találtak vagy mondhatnám úgy is, hogy megtaláltak. Ahogy egyikőjük rám bukkant rögtön riasztotta a többieket. Nem is bírtam mást tenni menekülnöm kellett az ellen a négy ember ellen. Felkaptam az egyetlen fegyvert ami nálam volt a nyílpuskámat. Aztán épphogy volt esélyem egy-két ellentámadást indítani, de nem sok eredménnyel. Már egy ideje üldöztek és nem nagyon akartak békén hagyni. Hamarosan egy új szagot éreztem ami nem is volt ismeretlen. Egy vérfarkas volt a közelben, afelé vettem az irányt és akkor lehet lesz esélyem, majd ellenük. Hamarosan már vízcsobogást is hallottam. + Már a gátnál vagyunk? Mennyi idő telt el? + Gondoltam magamban, majd mikor elhagytam az erdőt észre vettem, hogy már be is esteledett. Meg láttam a másik farkast legalábbis reméltem, hogy ő az, de nem tévedhettem nagyot mivel nem volt más itt kint. Kabáton ragadtam a fickót és fedezékbe húztam őt is.
- Segítened kell! A részleteket, majd később.
Utána kezébe nyomtam egy kis glock-ot. Majd a nyílpuskát jó szorosan megfogva néztem szét.
- Látod azt a három pasast? Őket kell kiiktatnunk.
Biccentettem fejemmel oldalra, de ez csak akkor volt lehetséges ha segít nekem. Másfelől bukta.
Vissza az elejére Go down
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue0/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (0/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 9:58 am

Aaron Hanson - - Cole Larson


Furcsa érzés kerít hatalmába. A napokban egyre többször fordul elő. Mellkasomon mázsás súly terpeszkedik szét, karomon libabőr fut végig, gerincemet pedig érdekes bizsergés járja át. A átváltozás pillanata ilyen, azt hiszem, ahhoz tudnám a leginkább hasonlítani. Nagyot nyelek, hogy leküzdhessem a torkomban megülő gombócot és a dérlepte fűre pillantok. Hónak semmi nyoma, hál' istennek, kicsit mégis mintha idegesítene a dolog. Persze, meglehet, hogy csak igyekszem olyan dolgot találni, ami apám sikertelen keresésénél is bosszantóbb.
Valaki megragadja kabátomat és magával rángat, fogalmam sincs, hova. Kellőképp felszökik bennem a pumpa, de bármennyire akarok ellenkezni, erősebb, mint gondolom, így hát csak szerencsétlenül vergődök keze közt s egyszer majdnem orra is esek. Utálom, mikor az emberek azt képzelik, hogy parancsolhatnak nekem. Pont nekem, Cole Larsonnak, aki a szabályszegéseiről és furcsaságairól híres. Fogcsikorgatva húzódom oda, ahova valósággal belök.
- Te meg mi a jó büdös fra... - buknak ki belőlem a szavak, de hangom elfúl, mikor meghallom a puskák dörrenését és a kiáltásokat, amik több, mint valószínű, hogy ennek a férfinak szólnak. Összeráncolom homlokomat, legszívesebben ráförmednék, amiért engem is belekevert ebbe az egészbe. - Kik ezek? Mit csináltál és mié... - elcsitít, mint valami gyereket, aki nem tudja fékezni magát. Dühösen nézek rá, majd mikor kezembe nyomja a glockot, apróra szűkül a gyomrom. Tim halála ugrik be akaratlanul is elmémbe, szédülni kezdek és a hányinger kerülget. Tennem kell valamit, de nem tudok. Szavai visszhangzanak fejemben és nem sokon múlik, hogy el nem dobom a fegyvert. Megrázom fejemet, hogy felébredjek. Nem hiába kéri a segítségemet, én pedig vérfarkas vagyok, vagy mi a franc?! Segítenem kell. Tekintetem a kezében tartott nyílpuskára téved. Kölyökkoromban gyakran voltak könyveim, amikben ilyen és ehhez hasonló gyönyörűségeket lehetett megcsodálni, ennél fogva azonnal kitalálom, hogy kezei közt egy Crossbow pihen.
Átadom magam ösztöneimnek. Azoknak a képességeknek, amikkel átváltozásomkor ajándékoztak meg és amikkel amúgy semmire sem mennék. Elméleti terveket szövögetve lopódzom át a golyók kereszttüzében egy másik sziklához és kilesek mögüle. A három alak vészesen közeledik. Felhúzom a fegyvert, célzok - már amennyire tudok - és meghúzom a ravaszt. A golyó elsüvít az egyikük mellett, így idegesen felmorranok.
- Remélem, nincsenek többen... - vetem oda és remélem, hogy tudja, neki címzem ezt a mondatot. Újra felhúzom a fegyvert, becélzom, most pontosabban, mint az előbb és lövök. Ugyan, nem oda talált, ahova akartam, de sikeresen vállba kapja és ezzel megsebzi az egyiket.
Vissza az elejére Go down
Aaron Hansen
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Aaron Hansen


Hozzászólások száma : 10

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue0/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (0/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 2:56 am

Egy kis ideig még vitatkozni és ellenkezni akar velem, de utána már átérzi a helyzet súlyát. Mikor a kis glockot a kezébe nyomtam mintha elsápadt volna valami miatt. Bár nem érdekelt nem szoktam figyelni más ember érzéseire. Láttam tudja, hogy is kell használnia a fegyvert ennek örültem. Az első lövése a közeledő fickókhoz már nem volt annyira jó. Erre ők is felfigyeltek, ez hiba volt mivel így megmutatta a helyünket az ellenségnek bár úgy is ránk találtak volna. A második lövése vállon kapja az egyiket az térdre rogy és elejti a fegyverét. A társai arra a röpke pillanatra rá figyeltek és tudtam itt az esély. Kibiztosítom a nyílpuskát és kissé kihajolok. A távcsövön keresztül becélzom a kettő közül a tőlem bal oldalit és meghúzom a ravaszt. A lövés fejbe kapja az áldozatot aki holtan esik össze. Vissza hajlok az eredeti helyemre. Veszek egy nagy levegőt és mikor újra kihajolnék az utolsó ember lőtt és majdnem arcon kapott a golyók. Gyorsan vissza hajoltam, majd oda fordulok az ismeretlenhez.
- Jó lövés. De itt az utolsó ember remélem te is úgy gondolod, hogy ez gyerekjáték lesz!
Majd mikor befejezem meghallok egy kattanó hangot. Elmosolyodok és felcsillan a szemem. A tárja kiürült, most újra kell töltenie. Itt az esély!
- Most kell tüzelnünk amíg az újra töltéssel foglalkozik. Most!
Utána kibújok a szikla mögül és tüzelni kezdek egy 180°fokos szögbe és szinte biztos voltam benne, hogy eltaláltuk. Már ha ő is lőtt. Amikor leülepszik a por és látom, hogy mindegyik a földön van még az is akit a srác vállon lőtt. Leülök, nekidőlök egy sziklának, majd levettem a felsőm. Egy szép kis seb volt az oldalamba. Nem volt mély, de nem is gyógyult be az ezüst miatt. Belenyúltam a sebbe, majd próbáltam kivenni onnan az ezüst lövedéket ami úgy mardosta a húsom mintha csak sav lett volna ott. Jó azért nem annyira fájt, de eléggé égetett. Mikor végre kipiszkáltam hagytam, hogy begyógyuljon a seb és egy jó nagyot szívtam a friss levegőből.
Vissza az elejére Go down
Cole Larson
Vérfarkas 1. szint
Vérfarkas 1. szint
Cole Larson


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Amerikai Egyesült Államok (leginkább)

Character sheet
TP:
Seymour vízesés gátja Left_bar_bleue0/5000Seymour vízesés gátja Empty_bar_bleue  (0/5000)

Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 10:20 am

Aaron Hason - - Cole Larson


Elég büszke vagyok magamra, mikor közli, hogy jó lövés volt. El sem tudnák hinni, mekkora megmérettetés számomra, hogy kezembe kell fogni egy fegyvert, miután végig néztem annak idején, ahogy egyik legjobb barátom fejbe lőtte magát, a vér pedig mindent beborított. Sokkos állapotban értem haza, hetekig meg sem szólaltam és nagyjából ennek az eseménynek köszönhettem, hogy leszoktam a drogokról. Na meg anyáméknak, de az most mellékes. Ők erőszakkal fosztottak meg a herointól, nélkülük pedig önerőből tettem volna le.
Szuszogva nézem a felénk futó két férfit, kik közül már az egyik lesérült. Még mindig az idegen szavai visszhangzanak fejemben, így felé pillantok és bekötött szemén állapodik meg tekintetem. Mi történhetett vele? Vagy neki már minden napos dolognak számít, hogy fegyverrel üldözik? Nem foglalkozok ezzel a hibájával, inkább az emberekre koncentrálok.
- Gyerekjáték? Remélem, nem hiszed, hogy valami profi orvlövész vagyok, mert ha igen, előre szólok, hogy tévedsz! - közlöm és ismét lövök, de természetesen mellé. Apró kattanást hallok, de lövés nincs. Összeráncolom szemöldökömet, majd a férfira nézek, hátha ő tudja, mi történt. Abból a sejtelmes mosolyból ajkain, arra következtetek, hogy bizony tisztában van a dolgokkal. Nem törődöm vele, inkább újra célzok és lövök.
Az egyik férfi tölteni kezd és közben az idegen is ellát egy jó tanáccsal. Örülök, hogy folyamatosan kommentálja az eseményeket, legalább nem kell annyi kérdést feltennem magamnak, amikre úgy sem kapok végül választ. Mély levegőt veszek, töltök...és tűz. Az utolsó ember is lövést kap, majd rongybabaként hullik a földre társa mellé. Már csak az egyik él, de sebesült, így aligha próbálkozik újra.
- Vele mi legyen? - kérdem a férfit, de tekintetemet ellenségünkön tartom, nehogy hirtelen erőre kapjon. Testemet bizsergés járja át, van valami különös ebben az idegenben. Az aurája, a jelenléte...az egész lénye olyan furcsa és természetellenes, de nem teszem szóvá. Egyenlőre magyarázatot várok arra, hogy valójában ki is ő és hogy sikerült magára haragítania ezeket az alakokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seymour vízesés gátja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seymour vízesés gátja   Seymour vízesés gátja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seymour vízesés gátja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Underworld :: Játéktér :: Canada-
Ugrás: